شرحتعدادقیمت (تومان)

پرداخت در محل محصولات کنکور

 

 

با خرید بالای  300 هزار تومان درفروشگاه اینترنتی آسان  کنکور خدمات ارسال رایگان به سراسر ایران دریافت کنید.|فاصله تا شما یک روز روشهای پرداخت فروشگاه اینترنتی کتاب و دی وی دی کنکور 

asankonkur-pay
 

روش توصیه شده برای پرداخت استفاده از درگاههای پرداخت اینترنتی موجود در سایت است. شما با هر یک از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب می توانید از این درگاهها استفاده کنید و نیازی به استفاده از کارت بانکی خاصی برای خرید از طریق یک درگاه پرداخت نیست.


1- پرداخت اینترنتی

پس از ثبت سفارش خریدار به صفحه پرداخت هدایت می شود. می توانید هر یک از درگاههای بانکی معرفی شده در این صفحه را انتخاب کنید و با هر یک از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب که رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) آن را فعال کرده باشید اقدام به پرداخت کنید. پس از پرداخت سیستم به صورت خودکار به سفارش شما رسیدگی می کند و اطلاعات لازم به ایمیلتان ارسال می گردد.

فعال کردن و دریافت رمز دوم کارتهای بانکی از طریق دستگاههای خودپرداز هر یک از شعب بانک صادرکننده به سهولت انجام پذیر است.

2- واریز کارت به کارت

در صورتی که رمز دوم هیچ یک از کارتهای بانکی خود را در اختیار ندارید می توانید از طریق مراجعه به هر یک از دستگاههای خودپرداز بانکی یا ورود با سامانه بانکداری اینترنتی بانک خود اقدام به انتقال وجه به هر یک از شماره کارتهای زیر نمایید. 1-پس از پرداخت اطلاعات لازم شامل نام دارنده کارت، 4 رقم سمت راست شماره کارت پرداخت کننده و شماره پیگیری یا سریال پرداخت را به آدرس ایمیل بخش فروشinfo@asankonkur.com ارسال نمایید. به محض تأیید پرداخت برای انجام سفارش شما اقدام خواهد شد.2- به محض پرداخت از طریق کارت به کارت با واحد پشتیبانی آسان کنکور تماس گرفته تا  همکاران ما به صورت تلفنی سفارش شمارا ثبت کنند.

3- واریز به حساب بانکی

در صورتی که هیچ گونه کارت بانکی در اختیار ندارید می توانید پرداخت را از طریق واریز مبلغ صورت حساب دریافتی به هر یک از شماره حسابهای زیر انجام دهید. پس از پرداخت اطلاعات مؤید پرداخت را به آدرس ایمیل بخش فروش info@asankonkur.com ارسال نمایید. به محض تأیید پرداخت برای انجام سفارش شما اقدام خواهد شد.2- به محض پرداخت از طریق واریز به حساب بانکی با واحد پشتیبانی آسان کنکور تماس گرفته تا  همکاران ما به صورت تلفنی سفارش شمارا ثبت کنند.

شماره حساب ها

 بانک نام بانک شماره کارت شماره حساب

بانک  ملت  6693-5422-3376-6104
تمامی حساب ها به نام صاحب امتیاز شرکت ادیب گستران امید «آسان کنکور»  آقای محمد رضا باقری خمسه می باشد.

این صفحه را به اشتراک گذارید
بپر بالا

همکاری با مدارس و شرکتها اساتید آسان کنکور درباره آسان کنکور لیست قیمت محصولات

Copyright 2016-2017 asankonkur.com

استفاده از مطالب فروشگاه آسان کنکور فقط برای مقاصد غیرتجاری و باذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آسان کنکور ایرانیان (آسان کنکور) میباشد.
آدرس: تهران، خیابان امام خمینی(ره)، بین رودکی و نواب پلاک652

Konkur Gift
مشخصات خود را درج نمائید و از تخفیف ها و جدیدترین محصولات آموزشی مطلع گردید

و یا با ما تماس بگیرید.

asankonkur.com