شرحتعدادقیمت (تومان)

ارسال اکسپرس

تحویل اکسپرس آسان کنکور

 

نحوه ارسال سفارشات فروشگاه آسان کنکور

پست پیشتاز :

پست پیشتاز یکی از سریعترین روشهای ارسال مرسولات از طریق پست میباشد که آسان کنکور سفارشات را از این طریق برای کلیه ی استان ها و شهرهای ایران ارسال میکند پس از آماده سازی مرسوله و تحویل آن به مرکز پست ، معمولا سفارشات بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت بدست شما خواهد رسید. برای پیگیری مرسوله خود نیز میتوانید به وبسایت رسمی شرکت پست به آدرس زیر مراجعه فرمایید :

newtracking.post.ir

 پست سفارشی:

پست سفارشی یکی از رویه های متداول ارسال مرسولات به شهرستان ها وشهرتهران میباشد که از طریق پست انجام میشود که آسان کنکور سفارشات را از این طریق برای کلیه ی استان ها و شهرهای ایران ارسال می کند پست سفارشی تقریبا ارزان ترین روش ارسال مرسولات پستی است که پس از آماده سازی سفارش شما و ارسال آن به مرکز پستی ، بین 4 تا 7 روز کاری بدست شما خواهد رسید. برای پیگیری مرسوله خود نیز میتوانید به وبسایت رسمی شرکت پست به آدرس زیر مراجعه بفرمایید:

newtracking.post.ir

 ارسال با الوپیک :

ارسال با الوپیک  مختص عزیزانی است که عجله دارند و میخواهند داخل شهرتهران سفارش خود را زودتر تحویل بگیرند ، میتوانید بعد از ثبت سفارش  با دفتر  آسان کنکور تماس گرفته و با پرداخت هزینه ی پیک بسته ی خود را دربازه زمانی کوتاه تر تحویل بگیرید.

همکاران ما آماده پاسخگویی برای رفع سوالات احتمالی شما عزیزان می باشند میتوانید با شماره های 02166863271 و02166863272 تماس حاصل نمایید.

 

تحویل اکسپرس آسان کنکور

 

پشتیبانی سایت و محصولات

این صفحه را به اشتراک گذارید
بپر بالا

همکاری با مدارس و شرکتها اساتید آسان کنکور درباره آسان کنکور لیست قیمت محصولات

Copyright 2016-2017 asankonkur.com

استفاده از مطالب فروشگاه آسان کنکور فقط برای مقاصد غیرتجاری و باذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آسان کنکور ایرانیان (آسان کنکور) میباشد.
آدرس: تهران، خیابان امام خمینی(ره)، بین رودکی و نواب پلاک652

Konkur Gift
مشخصات خود را درج نمائید و از تخفیف ها و جدیدترین محصولات آموزشی مطلع گردید

و یا با ما تماس بگیرید.

asankonkur.com