شرحتعدادقیمت (تومان)
 فروشگاه اینترنتی آسان کنکور   /   درباره اساتید   /   teacher امید فراهانی

بیوگرافی به همراه لیست محصولات استاد امید فراهانی برترین مدرسزیست شناسی کنکور موسسه پرواز کنکوریها

استاد «امید فراهانی» مدرس و مولف زیست شناسی با بیش از 11 سال سابقه در حوزه آموزش در موسسه کنکوری «پرواز کنکوریها» می باشد. محصولات استاد فراهانی به ترتیب به 9 مجموعه دی وی دی تحلیل و بررسی زیست شناسی کنکور 95، زیست شناسی چهارم( بخش دوم)، زیست شناسی سال سوم، ژنتیک، زیست شناسی چهارم (جمع بندی) و... تقسیم می شود. استاد فراهانی سوابق و درجات درخشانی در حوزه های آموزشی و فرهنگی و کنکوری کشور به خود اختصاص داده است.مدرک تحصیلی استاد امید فراهانی کارشناسی ارشد زیست شناسی می باشد.

استاد «امید فراهانی» مدرس و مولف زیست شناسی با بیش از 11 سال سابقه در حوزه آموزش در موسسه کنکوری «پرواز کنکوریها» می باشد. محصولات استاد فراهانی به ترتیب به دی وی دی تحلیل و بررسی زیست شناسی کنکور 95، زیست شناسی چهارم( بخش دوم)، زیست شناسی سال سوم، ژنتیک، می باشد. استاد محمدرضا شیرازیان سوابق و درجات درخشانی در حوزه های آموزشی و فرهنگی و کنکوری کشور به خود اختصاص داده است.مدرک تحصیلی استاد شیرازیان دکترای ادیان و عرفان می باشد.

سوابق کاری استاد فراهانی

 

محصولات ارایه شده توسط استاد امید فراهانی :
نمونه ویدئو های استاد امید فراهانی :
این صفحه را به اشتراک گذارید
بپر بالا

همکاری با مدارس و شرکتها اساتید آسان کنکور درباره آسان کنکور لیست قیمت محصولات

Copyright 2016-2017 asankonkur.com

استفاده از مطالب فروشگاه آسان کنکور فقط برای مقاصد غیرتجاری و باذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آسان کنکور ایرانیان (آسان کنکور) میباشد.
آدرس: تهران، خیابان امام خمینی(ره)، بین رودکی و نواب پلاک652

Konkur Gift
مشخصات خود را درج نمائید و از تخفیف ها و جدیدترین محصولات آموزشی مطلع گردید

و یا با ما تماس بگیرید.

asankonkur.com