شرحتعدادقیمت (تومان)

ثبت نام بزرگ ترین کارگاه های موفقیت در کنکور 97|مصطفی آزاده

 

همایش و کارگاه آموز عربی کنکور مدرس مصطفی آزاده

بزرگ ترین کارگاه عربی کنکور در تهران با تدریس و مشاوره تخصصی استاد مصطفی آزاده، این بار در سالن بزرگ سرای محله شهرآرا منطقه دو تهران

 محوره آموزش کارگاه 30 آذر ماه « عربی » تحلیل صرفی فعل خواهد بود و به صورت جز به جز و در یک جلسه آموزشی به سبک مصطفی آزاده مدرس  ومولف بیش از 60 جلد کتاب و500 ساعت آموزش بصری در تلویزیون این مبحث مهم را تمام خواهند کرد.دانش آموزانی که با تدریس دکتر مصطفی آزاده آشنا هستند لقب معجزه گر را به او نسبت داده اند چرا که با تماشای تدریس دلچسب آزاده و روش های تست زنی فوق سریع عربی کنکور آشنا خواهند شد و به آسانی در کنکور از تکنیک های مخفی طراحان سوالات کنکور سراسری استفاده خواهند کرد. 

همایش ویژه کنکور سراسری 97 مدرس مصطفی آزاده

 درباره مصطفی آزاده چه می دانید؟

« دکتر مصطفی آزاده » مدرس روش جدید حل تست های » عربی  در کوتاه ترین زمان و مولف بیش از 60 جلد کتاب با برگزاری همایش های استانی درنظر دارد سیر دانش آموزان موفق کنکور را بالا برده و این امکان را به دانش آموز کنکوری داده، تا با در دست داشتن کلید پنهان سوالات کنکور آشنا شده و از این ابزار به صورت دقیق استفاده لازم را در کنکور سراسری ببرند.

اگر دوست دارید بیوگرافی کامل دکتر مصطفی آزاده را مطالعه کنید، مرا لمس کنید.

 چرا 30 آذر ؟

با توجه به اینکه امتحانات دی ماه سال 96 از تاریخ 2-10-96 شروع میگردد و دانش آموزان گروه ریاضی و تجربی به طور همزمان در تاریخ 13-10-96 و انسانی ها در 9-10-96 امتحان و آزمون عربی خود را برگزار می کنند، لذا تصمیم بر این شد که برای آمادگی هرچه بیشتر شما عزیزان و بهروری بیشتر از زمان با ارزش، این همایش و کارگاه آموزشی تخصصی را در تاریخ 30-9-96 برگزار کنیم و از سوی برای کنکوری های عزیز و کسانی که در آزمون های آزمایشی شرکت می کنند، می تواند این همایش سکوی پرتابی برای موفقیت و آشتی با درس عربی باشد.

در کارگاه آموزش عربی چه چیزی یاد خواهیم گرفت؟

همانطور که در بالا هم ذکر شده است، مبحث و محور آموزش این کارگاه تحلیل صرفی فعل بوده ودانش آموزان کنکوری آگاهی کامل نسبت به اهمیت این بخش از عربی، که بی شک 67 درصد از سوالات کنکور را شامل خواهد شد را دارند.در این همایش و کارگاه دکتر آزاده به تمامی سوالات دانش آموزان پاسخ و این مبحث را در یک جلسه آموزشی جمع بندی وتدریس کامل خواهند کرد.

ثبت نام همایش عربی مختص کنکور97

 


خرید بلیط همایش عربی 30 آذر

جهت  کسب اطلاعات بیشتر  :

تلفن های شرکت ادیب گستران امید «آسان کنکور» 

021-66863272

021-66848379

021-66355350

وب سایت :asankonkur.com

 

 دعوت استاد مصطفی آزاده برای همایش 30 آذر 97

 

لینک های مرتبط:

لیست محصولات دکتر آزاده

ویدیو نمونه تدریس استاد آزاده

سایت رسمی دکتر آزاده

مقالات عربی کنکور

این صفحه را به اشتراک گذارید
بپر بالا

همکاری با مدارس و شرکتها اساتید آسان کنکور درباره آسان کنکور لیست قیمت محصولات

Copyright 2016-2017 asankonkur.com

استفاده از مطالب فروشگاه آسان کنکور فقط برای مقاصد غیرتجاری و باذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آسان کنکور ایرانیان (آسان کنکور) میباشد.
آدرس: تهران، خیابان امام خمینی(ره)، بین رودکی و نواب پلاک652

Konkur Gift
مشخصات خود را درج نمائید و از تخفیف ها و جدیدترین محصولات آموزشی مطلع گردید

و یا با ما تماس بگیرید.

asankonkur.com