شرحتعدادقیمت (تومان)
 فروشگاه اینترنتی آسان کنکور   /   مقالات   /   آموزشی   /   بهترین منابع کنکور تجربی (تخصصی)+بررسی مفصل
بهترین-منابع-کنکور-تجربی-تخصصی-بررسی-مفصل
دسته بندی: آموزشی بازدید: 389

درباره این مقاله بخوانیم ...

سلام دوستای درسخون عزیزم امروز میخواهیم براتون تو یک مقاله کامل و مفید درباره بهترین و جدیدترین منابع درسی «دروس تخصصی» که در بازار هستش توضیح بدیم و امیدوارم بتونید از این مقاله به خوبی استفاده کنید البته بهتون توصیه میکنم حتما حتما توضیحات هرکدوم از کتابها رو بخونید تا بتونید راحت تر تصمیم گیری کنید.

«بهترین منابع کنکور تجربی درس ریاضی»

کتاب ریاضیات جامع تجربی تخته سیاه

شاید تا الان خیلی از کتابهای داخل بازر رو خریداری کرده باشید ولی بدون شک «کتاب ریاضیات جامع تجربی تخته سیاه» برای شما بسیار عالی و کاربردی هستش زیرا «کتاب ریاضیات جامع تجربی تخته سیاه» دارای نکات کلیدی بسیاری هست ،دارای درسنامه ی قوی و تمرینهای متعدد می باشد همچنین میتوانید بعد از خواندن درسنامه کامل این کتاب تست های تالیفی خیلی خوبی داره به همراه تست های کنکور های آزمایشی ، که میتونه بهتون کمک کنه تا تو آزمون های آزمایشی تون هم درصد های خوبی بگیرید. مولف این کتاب استاد بابک سادات می باشد که از بهترین های اساتید ریاضی کشور می باشند.

«کتاب تست ریاضی جامع خیلی سبز»

در«کتاب تست ریاضیات خیلی سبز» مباحث صفرتاصد کنکور ریاضی شامل پایه های دهم و یازدهم و دوازدهم مورد بررسی قرارگرفتن،«کتاب تست جامع ریاضیات خیلی سبز» دارای 2 جلد می باشد که در جلد اول ابتدا درسنامه  و سوالات هرفصل و در جلد دوم پاسخنامه های تشریحی آمده،البته در انتهای جلد 1 این کتاب پاسخ های کلیدی تست ها هم آمده است.همه مباحث به صورت قدم به قدم آموزش داده شده است،و تست های این کتاب از تست های آسون به تست های سخت تر هستش.همچنین تست های کنکور های داخل و خارج در این کتاب آمده است.مولف این کتاب سروش مویینی می باشد که میتوانید بیوگرافی استاد مویینی را از لینک زیر دریافت کنید.

 

rezoome-sooroosh-moeeni

 «کتاب ریاضیات جامع کنکور تجربی انتشارات مهروماه»

«کتاب ریاضیات جامع کنکور تجربی انتشارات مهروماه» درسنامه و آموزشی ساده و روان می باشد که تست های هدفمند و طبقه بندی شده را در خود جای داده است.هم چنین مولف در این کتاب تست ها را به سه دسته آسان،متسط و دشوار تقسیم کرده است،پاسخ های تست ها بسیار سیوا و خلاقانه می باشد و راحتتر می توانید جواب تست ها را درک کنید.در پایان هر فصل خلاصه مطالب برای راحتتر مرور کردن و جمع بندی شما عزیزان آورده شده است.همچنین شما با حل آزمون های تفکیک شده در انتهای هر فصل میتوانید سطح یادگیری خود را بسنجید و البته این کتاب دارای پاسخ های تشریحی می باشد.یکی دیگر از ویژگی های این کتاب این است که تست های کنکور های سال های گذشته را درخود جای داده است.

 

 

 manabe-tajrobi-konkur-98

 بهترین منابع درس زیست شناسی کنکور تجربی

1-کتاب زیست شناسی کامل جامع کنکور انتشارات گاج

درجلد اول کتاب میکرو طلایی "زیست کامل کنکور" به  ارائه تست‌های چالشی همراه با پاسخ‌های تشریحی  پرداخته شده است و داوطلبان می‌توانند با تهیه‌ی جلد دوم این کتاب به درس‌نامه‌های این مباحث دست پیدا کنند. چینش مباحث در این کتاب به‌صورت پایه به پایه و درس به درس  بوده و شامل 3000 تست به همراه پاسخ‌نامه‌های کاملا تشریحی و کادرها و نمودارهایی است که جمع‌بندی مطالب را برای داوطلبان آسان می‌کند. هر فصل به‌طور متوسط 150 تست دارد.در هرفصل تلاش شده از سطر به سطر کتاب درسی حتی پاورقی‌ها و مثال‌ها، سؤالات تألیفی طرح شود.
کتاب پیش رو با همکاری مشترکجمعی از مولفان در 912 صفحه گردآوری شده و شامل صفرتاصد زیست‌شناسی سال دهم، یازدهم و دوازدهم می‌شود. تحلیل و بررسی 3000 تست‌ تألیفی و سراسری،ارائه‌ی روش‌های میانبر تستی برای آسان‌سازی پاسخ‌دهی به سوالات،همراه با تست‌های کنکور سراسری 98 وارائه‌ی درس‌نامه و مباحث آموزشی در جلد مکمل (جلد2) از دیگر ویژگی های کتاب "زیست کامل کنکور" می باشد.

2-کتاب زیست شناسی دهم الگو سه بعدی

 در بررسی «کتاب زیست شناسی پایه دهم نشرالگو»در می یابیم که این کتاب دارای درسنامۀ کامل و منطبق با کتاب درسی، بدون هیچگونه مطلب حاشیه‌ای و خارج از کتاب درسی می باشد و «کتاب زیست شناسی دهم الگو» به طور کامل تمام اصطلاحات جدید فارسی به همراه اصطلاحات قدیمی بر اساس متن کتاب درسی جدید را پوشش می دهد.همچنین این کتاب سوالات کنکورهای سراسری سال‌های اخیر و کنکور‌های آزمایشی معتبر، مرتبط با موضوعات کتاب را به طور کامل پوشش می دهد،بیش از ۲۰۰۰ پرسش‌ چهارگزینه‌ای مفهومی و ارائۀ توضیح کامل از تمام شکل‌های کتاب درسی در این کتاب قرارداردو از ویژگی های مهمی که این کتاب دارد پاسخ‌های کاملا تشریحی با بیان دلیل درستی یا نادرستی هر گزینه به همراه نکات مهم و نکات و پرسش‌های چهارگزینه‌ای ترکیبی با سایر فصل‌ها می باشد.

3-کتاب زیست شناسی پایه یازدهم کنکور سه بعدی
در بررسی کتاب«زیست شناسی پایه یازدهم سه بعدی» در می یابیم که این کتاب یکی از کامل‌ترین کتاب آموزشی زیست‌شناسی ۲ پایۀ یازدهم می باشد همچنین این کتاب دارای درسنامه‌ی کامل و منطبق با کتاب درسی، بدون هیچگونه مطلب خارج از کتاب درسی می باشد و دارای  بیش از ۲۵۰۰ پرسش‌چهارگزینه‌ای با پاسخ‌های کاملاً تشریحی می باشد.این کتاب به تالیف «اشکان هاشمی» سؤالات کنکور سراسری سال‌های اخیر و کنکورهای آزمایشی معتبر، مرتبط با موضوعات کتاب زیست یازدهم را به طور کامل پوشش می دهد.از ویپزگی های بارز «کتاب زیست شناسی پایه یازدهم سه بعدی» پاسخ‌های کاملاً تشریحی با بیان دلیل درستی یا نادرستی هر گزینه به همراه نکات مهم،نکات و پرسش‌های چهارگزینه‌ای ترکیبی با سایر فصل‌ها،پاسخ  تشریحی به تمام فعالیت‌های کتاب درسی می باشد.
4-کتاب زیست شناسی پایه دوازدهم
کامل‌ترین کتاب آموزشی زیست‌شناسی ۳ پایۀ دوازدهم می باشد که در 2جلد شامل فصل های مختلف کتاب تولید و چاپ گردیده است در این کتاب بیش از ۱۰۰۰ پرسش‌چهارگزینه‌ای با پاسخ‌های کاملاً تشریحی قرار دارد و سؤالات کنکور سراسری سال‌های اخیر و کنکورهای آزمایشی معتبر، مرتبط با موضوعات کتاب را پوشش می دهد.

5-زیست شناسی پایه دهم ,و یازدهم و دوازدهم انتشارات تخته سیاه(مهدی آرامفر)
این کتاب در 3 جلد جداگانه منتشر شده و به طور کلی کتاب های زیست شناسی دکتر آرامفر دارای درسنامه به صورت کامل و توضیح مفصل می باشد و در انتهای فصل تستهای مربوط به هر فصل قرار داده شده است.همچنین استاد آرامفر به بررسی خط به خط کتاب درسی به صورت مفصل و زبان ساده می پردازند و تست های این کتاب دارای پاسخ تشریحی و چهارگزینه ای می باشد.
zist-shenasi
بهترین منابع درس فیزیک برای رشته تجربی

1-کتاب فیزیک کامل کنکور سری میکرو طلایی
این کتاب دارای دو جلد است ک مولفان در جلد اول به ارائه تست های پربار از سه پایه فیزیک دهم و یازدهم و دوازدهم می پردازند.در ضمن چینش مطالب کتاب به صورتی است که مطالب را به صورت موضوع به موضوع به شما آموزش می دهد و تست های کنکور های گذشته نیز در این کتاب گنجانده شده است همرا با پاسخنامه های تشریحی،همچنین جلد 2 این کتاب دارای درسنامه های کاربردی مباحث آموزشی می باشد.

2-کتاب فیزیک پایه خیلی سبز
کتاب فیزیک پایه خیلی سبز دارای دوجلدمی باشد که در جلد اول یعنی جلد سوال دارای ویژگی هایی مثل داشتن تست هایی طبقه بندی شده مثل تست های آدرس دار و بی آدرس،رنگی غیر رنگی،میلاد و قبل میلاد،تست های سری z و سخت،برگرفته از گتاب درسی می باشد.همچنین کتاب فیزیک پایه خیلی سبز دارای درسنامه های کاربردی و مفهومی می باشد.

3-فیزیک جامع دوازدهم خیلی سبز

FIZIK-10-11-12بهترین منابع کمک درسی درس شیمی

کتاب شیمی دهم و یازدهم و دوازدهم مبتکران مولف بهمن بازرگانی


درحال حاضر یکی از بهترین کتابهای شیمی کنکور کتابهای شیمی استاد بازرگان هست که در زیر لینک دانلود قسمتی از این کتابها رو براتون قراردادیم:


shimi-10-11-12

shimi-11-mobtakeran

shimi-12-mobtakeran

2-شیمی کامل جامع کنکور سری میکرو طلایی
در کتاب "شیمی کامل کنکور" بانک تست همراه با پاسخ‌نامه‌ی تشریحی زیادی وجود دارد و وبا تهیه‌ی جلد دوم این اثر به درس‌نامه و مباحث آموزشی برای این مطالب، دست پیدامیکنید.کلیه مباحث در کتاب پیش رو به‌صورت پایه به پایه و درس به درس (نه موضوع به موضوع) بوده که از ویژگی های خاص این کتاب بشمار می آید و می تواند کمک بسزایی به یادگیری دروس شیمی به دانش آموزان کند.. بانک تست کتاب پیش رو دارای پرسش‌های چهارگزینه‌ای تألیفی، کنکورهای سراسری و المپیاد‌های شیمی بوده، کتاب شیمی کامل کنکور دارای پاسخ‌نامه‌ی تشریحی کاملی بوده. پایان کتاب نیز به‌جهت سهولت مطالعه‌ی دانش آموزان، یک پاسخ‌نامه‌ی کلیدی (جدا از پاسخ‌نامه‌ی تشریحی) و یک جدول مندلیف پیوست شده است.
shimi-10-11-12

film-konkur
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این مقاله برای من مفید بود؟

بله:
خیر:
این مقاله را به اشتراک گذارید

آخرین مقالات

شیوه ی مطالعه درس زبان انگلیسی به تفکیک مباحث

شیوه ی مطالعه درس زبان انگلیسی به تفکیک مباحث

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ آسان کنکور ادامه مطلب
معرفی رشته  رادیولوژی

معرفی رشته رادیولوژی

۱۳۹۶/۰۶/۰۶ آسان کنکور asankonkur.com ادامه مطلب
بیوگرافی رشته مهندسى مكانيك

بیوگرافی رشته مهندسى مكانيك

۱۳۹۶/۰۷/۰۳ آسان کنکور asankonkur.com ادامه مطلب
این وسایل را روز کنکور فراموش نکنید!!

این وسایل را روز کنکور فراموش نکنید!!

۱۳۹۷/۰۳/۱۲ ادامه مطلب
بپر بالا

همکاری با مدارس و شرکتها اساتید آسان کنکور درباره آسان کنکور لیست قیمت محصولات

Copyright 2016-2017 asankonkur.com

استفاده از مطالب فروشگاه آسان کنکور فقط برای مقاصد غیرتجاری و باذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آسان کنکور ایرانیان (آسان کنکور) میباشد.
آدرس: تهران، خیابان امام خمینی(ره)، بین رودکی و نواب پلاک652

Konkur Gift
مشخصات خود را درج نمائید و از تخفیف ها و جدیدترین محصولات آموزشی مطلع گردید

و یا با ما تماس بگیرید.

asankonkur.com