مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی به صورت حضوری

همه داوطلبان کنکور به خوبی اهمیت برنامه ریزی را درک می کنند و می دانند که برای رسیدن به هدف ، داشتن برنامه ای مناسب ضروری است. برنامه ریزی صحیح ، علاوه بر بالا بردن بازده مطالعه ، آرامشتان را هم بیشتر می کند و بی دقتی را کاهش می دهد. برنامه ریزی به سه نوع کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت تقسیم می شود. در این مقاله قصد داریم به برنامه ریزی کنکور به صورت کوتاه مدت (هفتگی و ماهانه) بپردازیم. اگر شما نیز داوطلب شرکت در کنکور 98 هستید پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

تنها راه موفقیت در کنکور ، داشتن یک برنامه ریزی منعطف ، کارآمد و اجرای دقیق آن است.

 • مشاوره تلفنی

  اگر از رتبه های برتر کنکور سال های گذشته ، در رابطه با عوامل موفقیتشان بپرسید حتما یکی از نقاط مشترکی که تمامی رتبه های برتر به آن اشاره خواهند کرد ، مطالعه در تابستان و از دست ندادن 3 ماه طلایی خواهد بود. از آن جا که درس های سال چهارم دبیرستان (پیش دانشگاهی) سنگین است و زمان نیز برای مطالعه و جمع بندی دروس محدود است در نتیجه بهترین کار، استفاده از 3 ماه تابستان می باشد. برخی از مشاوران به دانش آموزان پیشنهاد می کنند که در تابستان دروس سال دوم را مطالعه و جمع بندی کنند و برخی پیشنهاد می کنند که چون دانش آموزان تازه امتحانات پایان ترم سال سوم را پشت سر گذاشته اند برای ثبات و تکمیل یادگیری در تابستان به مرور و جمع بندی دروس سال سوم بپردازند.

 • انگیزشی و هدف گذاری

  خیلی از شما بچه ها شاید الان متوجه کاری که میکنید نیستید و خیلی هاتون زمانی که تا یک مقدار به سختی برمیخورید سریع از هدفتون دست برمیدارید…آیا هدفتون انقدر بی ارزشه؟؟ اصلا میدونی تهش به کجا میرسی؟؟ بزار من بهت بگم … به اونجایی که همیشه آرزوشو داشتی …به موفقیتی که از ته دل میخواستی…به چیزی که چندین ساله رویاشو میبینی…

 • روش صحیح برنامه ریزی

  لازم است در ابتدا، قبل از شروع برنامه ریزی مطالبی را که قرار است در طول هفته مطالعه کنید، مشخص نمایید. در مرحله بعدی با توجه به اینکه روزانه چند ساعت می توانید درس بخوانید مجموع ساعت های یک هفته را مشخص کنید (این ساعت را واقع بینانه انتخاب کنید زیرا اگر در روزهای قبل روزانه 3 ساعت مطالعه می کردید و هنگام برنامه ریزی برای 8 ساعت مطالعه برنامه ریزی کنید قطعا با مشکل مواجه خواهید شد. بلکه باید به تدریج ساعت مطالعه را بالا ببرید)

چرا ما را انتخاب کنید؟

دلایل بسیار خوبی برای انتخاب ما وجود دارد
چند مورد که شما را ترغیب می کند ما را انتخاب کنید عبارتند از :

 • 2,120 مشاوره انجام شده
 • 895 برنامه ریزی هفته گی
 • 2,048 هدف گذاری دقیق
 • 4,096 رضایتمندی شما
 • 23 مشاوره فعال

برای انجام برنامه ریزی کنکور 98 به صورت ماهانه نیز می بایست طبق همان چیزی که در برنامه ریزی هفتگی به آن اشاره کردیم، عمل کنیم. یعنی مدت زمان مطالعه ماهانه خود را حساب کنیم تا به تدریج ساعت مطالعه روزانه و در نهایت ماهانه خود را افزایش دهیم. نکته مهم در برنامه ریزی ماهانه این است که مشخص کنیم در بازه زمانی یک ماهه باید کدام مباحث را مطالعه کنیم و آن را در هفته های مختلف تقسیم کنیم تا در نهایت در بازه زمانی یک ماهه آن مبحث را مطالعه و جمع بندی کنیم.

از کجا شروع کنم؟

جای نگرانی نیست آسان کنکور و تیم فعال مشاورینش در حال تلاشند تا مشکل دانش آموزان در برنامه ریزی هفتگی و یا هدف گذاری دقیق حل شده و به آن ها کمک شایانی بکند.

مشاوره تحصیلی