شرحتعدادقیمت (تومان)
 فروشگاه اینترنتی آسان کنکور   /   اخبار   /   خبر تكميل ظرفيت برخي از كدرشته محل‌هاي آزمون‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته سال‌ 1398
خبر تكميل ظرفيت برخي از كدرشته محل‌هاي آزمون‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته سال‌ 1398

خبر تكميل ظرفيت برخي از كدرشته محل‌هاي آزمون‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته سال‌ 1398

نویسنده : سونیا عابدینی
منبع : سایت سازمان سنجش
۱۳۹۸/۰۸/۲۳

متن خبر

خبر تكميل ظرفيت برخي از كدرشته محل‌هاي آزمون‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته سال‌ 1398

طی خبری که لز سازمان سنجش و آموزش کشور دریافت کردیم طی اطلاعيه مورخ 98/08/19، بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ داوطلبان‌  آزمون‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته سال 1398 مي‌رساند، نظر به‌ اينكه‌ بعضي‌ از دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي تقاضای تکمیل ظرفیت در برخی از کدرشته محل‌های خود را دارند، لذا داوطلبانی که در آزمون مذکور ثبت‌نام و در جلسه امتحانی حاضر بوده‌ و نمره کل آنها بالاتر از نمره صفر (0) در هر کدضریب باشد، براساس ضوابط و شرايط مندرج در دفترچه‌هاي راهنماي آزمون مذكور در سال 98 و اين اطلاعيه مي‌توانند از تاريخ 98/08/23 الي 98/08/26 به پايگاه اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org مراجعه و براساس كارنامه نتايج اولیه آزمون در رشته و گرايش مربوط، نسبت به انتخاب كدرشته محل‌هاي مورد علاقه خود از كدرشته‌هاي امتحاني (مندرج در ذيل اين اطلاعيه) اقدام کنند.

مهم:

1‌- گـزينش‌ نهـايي‌ در هر يك‌ از كدرشته‌‌ محل‌هاي تحصيلي‌ اعلام شده در اين اطلاعيه، مطابق‌ شرايط و ضوابط مندرج‌ در دفترچه‌هاي‌ راهنماي شماره‌ 1 و 2 آزمون‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌ سال‌ 1398 انجام‌ خواهد شد.

2‌-‌ آن‌ دسته‌ از داوطلباني‌ كه‌ اسامي‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ پذيرفته‌ شده‌ نهايي‌ در يكي‌ از كدرشته‌ محل‌هاي‌ تحصيلي‌ بورسيه‌ و يا داراي‌ شرايط خاص‌ اعلام‌ شده ‌است، حق‌ انتخاب كدرشته محل‌هاي مندرج در اين اطلاعيه را ندارند.

3‌- چنانچه‌ هر يك ‌از داوطلبان كه ‌فهرست‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ پذيرفته‌‌شده‌ نهايي‌ از طريق پايگاه اينترنتي اين سازمان اعلام ‌گرديده‌ (به‌ غير از كدرشته محل‌هاي‌ بورسيه‌ وكدرشته‌ محل‌هاي‌ داراي‌ شرايط خاص‌ كه‌ مطابق‌ بند 2 فوق‌ حق‌ شركت‌ ندارند) در رديف‌ پذيرفته‌شدگان‌ هر يك ‌از كدرشته‌ محل‌هاي اين اطلاعيه قرار گيرند، قبولي‌ قبلي ‌آنان‌ (قبولي‌ اعلام‌ شده‌ قبلی) «لغو»‌ مي‌گردد و بايد براي‌ ادامه ‌تحصيل‌ به‌ محل‌ قبولي‌ جديد مراجعه‌ نمايند. لذا به‌ پذيرفته‌شدگان‌ تأكيد مي‌شود در انتخاب كدرشته محل‌هاي مندرج در اين اطلاعيه دقت‌ كافي‌ مبذول‌ دارند، در غير اينصورت‌ هيچگونه‌ اعتراضي‌ قابل‌ قبول‌ نخواهد بود.

4- نيمسال پذيرش دانشجو در هر يك از كدرشته محل‌هاي مندرج در اين اطلاعيه بسته به امكانات و نظر دانشگاه يا مؤسسه محل قبولي، در اولين نيمسال تحصيلي ممكن خواهد بود.

5- در آن‌ دسته‌ از كدرشته‌هاي‌ امتحاني‌ كه‌ ظرفيت‌ اعلام‌ شده‌ آن بيش‌ از يك‌ محل‌ تحصيل‌ باشد، داوطلبان‌ در صورت‌ تمايل ‌مي‌‌توانند با توجه به مندرجات كارنامه، كليه‌ كدرشته‌ محل‌هاي‌ مورد علاقه‌ خود را (حداكثر تا 20 كدرشته محل) به ترتيب‌ اولويت، انتخاب‌ نمايند.

6- هر داوطلب‌ منحصراً مجاز به‌ انتخاب‌ كدرشته‌ تحصيلي‌ خواهد بود كه‌ در آزمون كدرشته‌ امتحاني‌ مربوط شركت‌ كرده‌ باشد.

7- بر اساس مندرجات دفترچه شماره دو آزمون مذکور در آن دسته از كدرشته محل‌هاي مربوط به رشته‌هاي امتحاني داراي آزمون عملي و تشريحي، كه پذيرش دانشجو برای آنها در دوره‌هاي پردیس خودگردان، پیام نور، غیرانتفاعی، مجازی و مشترک صورت مي پذيرد، كليه متقاضيان رشته‌هاي ذيربط در صورتی که واجد سایر شرایط باشند حتی در صورتی که در آزمون عملی یا تشريحي شرکت نکرده باشند نيز مي توانند نسبت به انتخاب این قبیل کدرشته ها اقدام نمايند. لازم به توضیح است ملاک گزینش این رشته محلها نمره کل نهایی مندرج در کارنامه مرحله اول داوطلبان در کدضریب مربوط که بدون لحاظ نمره عملی یا تشریحی می باشد، خواهد بود.

تبصره: درصورتی که داوطلبی در آزمون عملی و یا تشریحی رشته‌هاي امتحاني داراي آزمون عملي و یا تشريحي شرکت نکرده باشد و  نسبت به انتخاب این کد رشته محل ها در دوره هاي روزانه و شبانه اقدام نماید با اعمال نمره عملی یا تشریحی صفر (0) در این مرحله گزینش خواهد شد.

8- برای طرح سوال در رابطه با اين اطلاعيه از اين تاريخ لغايت 98/08/26 به غير از ايام تعطيل و در وقت اداری آماده پاسخگويــي به سؤالات مي‌باشد، لذا داوطلبان گرامي مي‌توانند در صورت نياز فقط بـا شماره تلفن‌: 42163-021 تماس حاصل و از مراجعه حضوري جداً خودداري فرمايند.

 

این خبر را به اشتراک گذارید

سایر اخبار آبان ماه 1398

طرح جایگزین کنکور به کجا رسید؟

طرح جایگزین کنکور به کجا رسید؟

۱۳۹۸/۰۸/۱۱ سونیا عابدینی خبرگزاری برنا ادامه مطلب
تاریخ پرینت کارت و محل رفع نواقص برای متقاضیان ورودی همکاری با سازمان بازرسی کل کشور

تاریخ پرینت کارت و محل رفع نواقص برای متقاضیان ورودی همکاری با سازمان بازرسی کل کشور

۱۳۹۸/۰۸/۱۹ سونیا عابدینی سایت سازمان سنجش ادامه مطلب
سهم مدارس دولتی در پرورش استعداد های برتر کنکور چقدر است؟

سهم مدارس دولتی در پرورش استعداد های برتر کنکور چقدر است؟

۱۳۹۸/۰۸/۱۲ سونیا عابدینی ادامه مطلب
خبر مهم -تمدید نظام آموزشی نظام قدیم تا مهر99

خبر مهم -تمدید نظام آموزشی نظام قدیم تا مهر99

۱۳۹۸/۰۸/۲۱ سونیا عابدینی ادامه مطلب
بپر بالا

همکاری با مدارس و شرکتها اساتید آسان کنکور درباره آسان کنکور لیست قیمت محصولات

Copyright 2016-2017 asankonkur.com

استفاده از مطالب فروشگاه آسان کنکور فقط برای مقاصد غیرتجاری و باذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آسان کنکور ایرانیان (آسان کنکور) میباشد.
آدرس: تهران، خیابان امام خمینی(ره)، بین رودکی و نواب پلاک652

Konkur Gift
مشخصات خود را درج نمائید و از تخفیف ها و جدیدترین محصولات آموزشی مطلع گردید

و یا با ما تماس بگیرید.

asankonkur.com