شرحتعدادقیمت (تومان)
 فروشگاه اینترنتی آسان کنکور   /   اخبار   /   تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 چقدر خواهد بود ؟
تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 چقدر خواهد بود ؟

تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 چقدر خواهد بود ؟

نویسنده : مهرداد بیرامی
منبع : همکلاسی
۱۳۹۷/۰۵/۰۳

متن خبر

شاید تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 به 40 % برسد!

با توجه سوالات بسیار زیاد پیش آمده در مورد تاثیر معدل در کنکور سراسری سال 98 و تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 98 برای داوطلبان رشته های ریاضی، تجربی و انسانی، هنر و زبان در گروه داوطلبان نظام قدیم و داوطلبان نظام جدید، در این بخش توضیحات در مورد تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 را به بخش های داوطلبان نظام قدیم و جدید تقسیم میکنیم و نحوه و میزان تاثیر معدل و سوابق تحصیلی در کنکور 98 را برای هر دو گروه توضیح خواهیم داد

  خبر نهایی در مورد تاثیر معدل در کنکور 98 :  تاثیر معدل در کنکور 98 شامل 30 درصد به صورت قطعی می باشد که جزئیات مربوط به آن پس از اعلام از سوی سازمان سنجش در این بخش اعلام می شود

 علی زرافشان : در حال حاضر تاثیر معدل در کنکور سراسری 30 درصد است و برای کنکور سراسری 98 پیشنهاد ما این است که به 40 درصد افزایش پیدا کند . خبر قطعی در مورد میزان تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 در این پست اعلام خواهد شد .

 

 خبر جدید در مورد تاثیر معدل در کنکور 98

 

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری 98 به صورت قطعی می باشد زیرا قرار بوده است که فقط یک سال دارای تاثیر مثبت باشد .

 

تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 برای داوطلبان نظام جدید

میزان تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 برای داوطلبان نظام جدید شامل تاثیر معدل پایه دوازدهم می باشد که مربوط به نمرات نهایی پایه دوازدهم در رشته های ریاضی و تجربی و انسانی می باشد . اما میزان تاثیر معدل در کنکور 98 چند درصد خواهد بود و این تاثیر به صورت مثبت است یا منفی . در حال حاضر مشخص نشده است اما احتمالا تاثیر معدل نسبت به کنکور سال گذشته افزایش پیدا کند . خبر دقیق در مورد تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 به محض اعلام از سوی سازمان سنجش در این بخش اعلام خواهد شد .

 

تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 برای داوطلبان نظام قدیم

نحوه و میزان تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 برای داوطلبان نظام قدیم شامل تاثیر نمرات نهایی پایه سوم دبیرستان و نمرات نهایی سال پیش دانشگاهی در خرداد می باشد . در حال حاضر میزان تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 اعلام نشده است . به محض انتشار خبر میزان تاثیر معدل در کنکور در این بخش اظلاع رسانی می شود .

  

تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 شامل چه داوطلبانی نمی شود


داوطلبانی که دیپلم خود را سال 84 و ماقبل آن دریافت کرده اند شامل تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 نمیشوند همچنین داوطلبانی که درک پیش دانشگاهی خود را قبل از سال 91 دریافت نموده اند شامل تاثیر نمرات پیش دانشگاهی نمیشوند . هم چنین داوطلبانی که در گروه آزمایشی که با مدرک دیپلم آنها متفاوت است شرکت می کنند نیز شامل تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 میشوند اما نحوه تاثیر دروس در کنکور برای این داوطلبان متفاوت است . به طور مثال داوطلبی که دیپلم رشته ی انسانی دارد و قصد دارد که در کنکور تجربی شرکت نماید میزان تاثیر دروس موثر داوطلب بر اساس دروس موجود محاسبه میشود و در رابطه ی محاسبه نمره کل به جای میزان درصد اعلام شده از سوی سازمان سنجش در کنکور سراسری جایگزین میشود . بنابراین این داوطلبان نیز شامل تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 میشود . 

این خبر را به اشتراک گذارید

سایر اخبار مرداد ماه 1397

قبولی در پزشکی بدون کنکور فقط با ژن خوب!

قبولی در پزشکی بدون کنکور فقط با ژن خوب!

۱۳۹۷/۰۵/۲۲ مهرداد بیرامی مهر نیوز ادامه مطلب
افزایش تدریجی سهم معدل در کنکور

افزایش تدریجی سهم معدل در کنکور

۱۳۹۷/۰۵/۲۴ مهرداد بیرامی nabz.ir ادامه مطلب
آغاز انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۷ از امروز

آغاز انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۷ از امروز

۱۳۹۷/۰۵/۱۵ مهرداد بیرامی sanjesh.com ادامه مطلب
کنکور سراسری مافیا 18000 میلیارد تومانی دارد !

کنکور سراسری مافیا 18000 میلیارد تومانی دارد !

۱۳۹۷/۰۵/۲۸ مهرداد بیرامی کانال سه ادامه مطلب
بپر بالا

همکاری با مدارس و شرکتها اساتید آسان کنکور درباره آسان کنکور لیست قیمت محصولات

Copyright 2016-2017 asankonkur.com

استفاده از مطالب فروشگاه آسان کنکور فقط برای مقاصد غیرتجاری و باذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آسان کنکور ایرانیان (آسان کنکور) میباشد.
آدرس: تهران، خیابان امام خمینی(ره)، بین رودکی و نواب پلاک652

Konkur Gift
مشخصات خود را درج نمائید و از تخفیف ها و جدیدترین محصولات آموزشی مطلع گردید

و یا با ما تماس بگیرید.

asankonkur.com