شرحتعدادقیمت (تومان)
 فروشگاه اینترنتی آسان کنکور   /   اخبار   /   زمان و نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی 97
زمان و نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی 97

زمان و نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی 97

نویسنده : مهرداد بیرامی
منبع : روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
۱۳۹۷/۰۴/۰۲

متن خبر

زمان توزیع کد سابق تحصیلی کنکور 97

سازمان سنجش طی اطلاعیه ای زمان و نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی برای دانش‌آموزان پیش‌ دانشگاهی كه در خرداد ماه سال 1397 موفق به اخذ مدرك پیش دانشگاهی می‌شوند را اعلام کرد .

داوطلبانی كه مشمول اعمال سوابق تحصيلی ديپلم و يا پيش دانشگاهی می باشند و نسبت به مندرجات كارت شركت در آزمون در بندهاي 1 ،3 ،4، 7 ، 12، 15 ، 16 ، 21 ، 22 ، 23 و 24 شامل نام خانوادگی و نام ، سال تولد ، شماره شناسنامه ، سال اخذ و نوع ديپلم ، شماره ملی ، كد دانش آموزی و منطقه اخذ ديپلم ، سال و بخش محل اخذ مدرك پيش دانشگاهی ، عنوان مدرك پيش دانشگاهی ، منطقه يا ناحيه اخذ مدرك پيش‌دانشگاهی ، كد دانش آموزی مقطع پيش‌ دانشگاهی مغايرتی مشاهده نمودند لازم است برای اصلاح مورد يا موارد مذكور حداكثر تا تاريخ 97/04/10 به منطقه آموزش و پرورش محل اخذ مدرك تحصيلی خود مراجعه و از آن طريق نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند . ضمناً داوطلبانی كه مشمول اعمال سوابق تحصيلی نمی باشند چنانچه مغايرتی در اطلاعات مندرج در بندهاي فوق مشاهده نمودند می توانند نسبت به ويرايش آنها اقدام نمايند .

دانش‌آموزان پیش‌دانشگاهی سال جاری كه در خرداد ماه سال 1397 موفق به اخذ مدرك پیش دانشگاهی می‌شوند ، لازم است از تاریخ 97/04/17 با مراجعه به سامانه جمع‌آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها به نشانی : http://dipcode.medu.ir نسبت به دریافت كد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی اقدام نموده و از همان تاریخ لغایت 97/04/20 نسبت به درج آن كد سوابق تحصیلی در سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org اقدام نمایند .

داوطلبان نظام جدید كه سال اخذ مدرك دیپلم آنان سال 1384 به بعد می­ باشد و مدرك پیش دانشگاهی خود را در یكی از سالهای 91 الی 96 اخذ نموده‌اند و مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند . چنانچه خواستار ویرایش اطلاعات مندرج در بندهای 1 ،3 ،4، 7 ،12، 15، 16، 21، 22، 23 و 24 كارت ورود به جلسه کنکور 97 خود می باشند با توجه به اینكه در زمان ثبت‌ نام اولیه نسبت به تأیید بند های فوق اقدام و كد سوابق تحصیلی دریافت نموده­ اند در این مرحله هیچ گونه ویرایشی درخصوص اطلاعات فوق انجام نخواهد شد ، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذكور حداكثر تا تاریخ 97/04/10 به منطقه آموزش و پرورش محل اخذ مدرك تحصیلی خود مراجعه و از آن طریق نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند .

در صورت مشاهده هرگونه مشكل درخصوص نمرات آموزش وپرورش ، اطلاعات سوابق تحصیلی ، عدم ارسال آنها به سازمان سنجش ، مشمول یا غیر مشمول بودن لازم است حداكثر تا تاریخ 97/04/10 به منطقه آموزش و پرورش محل اخذ دیپلم خود مراجعه نمایید .

چنانچه با بررسی‌های فنی و علمی ، بین نمرات و رتبه اكتسابی داوطلبی و سوابق تحصیلی وی مغایرتهای غیرمتعارف مشهود و اساسی از قبیل عدم تطابق معدل دیپلم و دوره پیش‌دانشگاهی با رتبه و نمره اكتسابی در آزمون وجود داشته باشد ، با تأیید هیأت‌های بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در یك یا چند درس عمومی و اختصاصی امتحان مجدد به عمل می‌آید . تعیین وضعیت نهایی آزمون این داوطلب ، بر اساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هیأت بدوی می‌ باشد .

این خبر را به اشتراک گذارید

سایر اخبار تیر ماه 1397

با ساماندهی کنکور اجازه نفس کشیدن به مدارس داده شود

با ساماندهی کنکور اجازه نفس کشیدن به مدارس داده شود

۱۳۹۷/۰۴/۱۲ مهرداد بیرامی وزارت آموزش و پرورش اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران ادامه مطلب
آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97

آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97

۱۳۹۷/۰۴/۰۶ مهرداد بیرامی وزارت آموزش و پرورش اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران ادامه مطلب
کنکور 98 ماندنیست

کنکور 98 ماندنیست

۱۳۹۷/۰۴/۲۰ مهرداد بیرامی sanjesh.ir ادامه مطلب
مدرسه محل تبدیل دانش آموز به دانشجو نیست

مدرسه محل تبدیل دانش آموز به دانشجو نیست

۱۳۹۷/۰۴/۲۱ مهرداد بیرامی mehromah.ir ادامه مطلب
بپر بالا

همکاری با مدارس و شرکتها اساتید آسان کنکور درباره آسان کنکور لیست قیمت محصولات

Copyright 2016-2017 asankonkur.com

استفاده از مطالب فروشگاه آسان کنکور فقط برای مقاصد غیرتجاری و باذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آسان کنکور ایرانیان (آسان کنکور) میباشد.
آدرس: تهران، خیابان امام خمینی(ره)، بین رودکی و نواب پلاک652

Konkur Gift
مشخصات خود را درج نمائید و از تخفیف ها و جدیدترین محصولات آموزشی مطلع گردید

و یا با ما تماس بگیرید.

asankonkur.com